
Lewmar 13.5in Power Grip Wheel Stainless Steel M12 Nut
$222.95
Description
Lewmar 13.5 Stainless Steel Welded Power Wheel with m12 Nut
Model: 89700870Rim material
| 316 Stainless steel | |
| Spokes | 3 |
| Rim diameter | 13.5 in |
| Hole diameter | 1 in taper |
| Dish | 19 degrees |
| Nut | 12mm |
Specifications
| Manufacturer | Wintron Electronics |
| Condition | New |
| Stock Number | LEW89700870 |
