
SunDeck Sport 188 IO Sterndrive
Description
18' 10" inboard motor deck boat with a 10 passenger capacity
Standard FeaturesSpecifications
| Manufacturer | Hurricane |
| Condition | New |
| Beam (ft,in) | 8' 5" |
| Dry Weight (lb) | 3,800 |
| Fuel Capacity (gal) | 36 |
| Max HP | 250 |
| Overall Length (ft,in) | 18' 10" |
| Passenger Capacity Weight (lb) | 1,360 |
| Passengers | 10 |
| Total Weight Capacity (lb) | 1,360 |
| Overall Length | 18' 10" |
| Passenger Capacity | 10 |
| Max Horsepower | 250 |











