
FunDeck 2360 SB
Description
23' 6" split bench layout with a 15 passenger capacity
Standard FeaturesSpecifications
| Manufacturer | Hurricane |
| Condition | New |
| Beam (ft,in) | 8' 6" |
| Canadian Passenger Capacity | 12 |
| Canadian Weight Capacity | 2,888 |
| Dry Weight (lb) | 3,350 |
| Fuel Capacity (gal) | 48 |
| Max HP | 300 |
| Overall Length (ft,in) | 23' 6" |
| Passenger Capacity Weight (lb) | 2,130 |
| Passengers | 15 |
| Total Weight Capacity (lb) | 2,945 |
| Overall Length | 23' 6" |
| Passenger Capacity | 15 |
| Max Horsepower | 300 |





