
SunDeck 235 Outboard
Description
23' 4" outboard motor deck boat with a 12 passenger capacity
Standard FeaturesSpecifications
| Manufacturer | Hurricane |
| Condition | New |
| Beam (ft,in) | 8' 6" |
| Dry Weight (lb) | 3,255 |
| Fuel Capacity (gal) | 52 |
| Max HP | 250 |
| Overall Length (ft,in) | 23' 4" |
| Passenger Capacity Weight (lb) | 1,800 |
| Passengers | 12 |
| Total Weight Capacity (lb) | 2,650 |
| Overall Length | 23' 4" |
| Passenger Capacity | 12 |
| Max Horsepower | 250 |





































