
SunDeck 2600 Outboard
Description
26' 5" outboard motor deck boat - yacht certified
Standard FeaturesSpecifications
| Manufacturer | Hurricane |
| Condition | New |
| Beam (ft,in) | 8' 6" |
| Dry Weight (lb) | 4,370 |
| Fuel Capacity (gal) | 66 |
| Max HP | 400 |
| Overall Length (ft,in) | 26' 5" |
| Passenger Capacity Weight (lb) | Yacht Certified |
| Passengers | Yacht Certified |
| Total Weight Capacity (lb) | Yacht Certified |
| Overall Length | 26' 5" |
| Passenger Capacity | Yacht Certified |
| Max Horsepower | 400 |










































